02 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6090832

Işık Fx Arka Planda Farklı Spread Fiyatları Sokarak Yatırımcıyı Zarara Sokmak

Işık Fx yaptığım işlemlerin 1,5 sabit iken Spread arka odada 30 açarak TRY pariteleri de 300 p açarak 2 kere 350+350 yakın zarara soktular. Utanmadan bir de çıkmışlar test olayı nasıl algı ise? Bu firmanın çalışanları eğitiminden şüpheliyim zaten .Bunların mt4 müdahale ediyormuşuz .Her neyse sorunun giderilmesini beklerken bana gülünç olarak yazılan metni buraya aktarmak istiyorum. Benim konuşmama bile gerek yok, fiyatları nereden gerçekleştiriyorlar .Bakınız 0,01 mikro işlem yapayım, acaba farklı yerlerden işleme sokacak mı diye kontrol edeyim derken videoyu aldım. Görsünler sorunun ne olduğunu diye. Güya kendileri yapıyorlarmış. Bunun adını test dedim diye test olayı başka yöne çekildi. Derhal paraları iade edilmesini ayrıca savcılığa başvuruda bulunacağım iade edilmezse.

Murat Murat 3.735 Okunma

Cevaplar

  • Işık Fx Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın Murat Batıbay, Şirket’imizin, Foreks piyasası ile ilgili, müşterilerine ilettiği fiyatlar, Forex piyasasında STP (Straight Through Processing) olarak tabir edilen; anlaşmalı likidite sağlayıcı kurum tarafından iletilen fiyatlardır. Bu çerçevede, müşterilerimize aktardığımız fiyatlar likidite sağlayıcı şirket tarafından sağlanan fiyatlar olup, müşterilerimizin işlem girdikleri tüm finansal ürünlerin anlık fiyatları piyasa koşullarında mümkün olan en iyi fiyat prensibinde sunulmaktadır. Bildiğiniz gibi Foreks piyasası işlem hacminin ve likiditenin çok yüksek olduğu bir piyasadır. Ancak piyasanın kapanış ve açılış saatlerinde likiditenin ve işlem hacminin zayıf olması nedeni ile fiyat kademeleri arasında GAP olarak ifade edilen boşluklar oluşabilmektedir. USD/TRY, EUR/TRYparitelerinde ise saat 20:00- 09:00 arasında yaklaşık 30 pip’e kadar spread açılmaları olabilmekte ve bu açılmalar seçim süreci, faiz kararı, ekonomik takvimdeki veriler .. vb piyasayı etkileyebilecek olayların yaşanması durumunda 30 pip’ten daha fazla da olabilmektedir. Son olarak belirtmek isteriz ki; bu konu ile ilgili daha detaylı açıklamalar Şirketimizin resmi internet sitesinde yer almaktadır. Saygılarımızla, IŞIK Menkul Değerler A.Ş.

  • Murat05 Ağustos 2016

    Youtube.com ışıkfx şikayet adı altında problemin nasıl gerçekleştiği zarara nasıl sokulduğunu ve farklı fiyattan gerçekleştirildiği videolar var açıp bakabilirisiniz para vermeye niyetleri yok SPK umarım sağlam ceza keserler ayrıca savcılıya vereceğim parayı en kısa zamanda ödemezlerse ve öderlerse anca savcılıktaki ifadeyi çekerim saygılar.

Ziyaretçi Yorumları