29 Mart 2016

Vialand Temapark Çalışanının Saygısızlığı!

Vialand Temapark'tan 4 adet yıllık kart aldım. 2015 yılı Nisan-Haziran ayları içerisinde gerçekleşti bu olayımda. 3 -4 hafta 1 olmakla beraber Üsküdar'dan kendi aracım ile tek eğlenip güzel bir vakit geçirmek adına Temapark'a gidiyordum nişanlım ile.


Yine bir gün bu düşünce ile Temapark'a uğradık ve bundan önce en az 5 kere giriş yaptığımız kendimize ait kartlar ile giriş yaparken kart okutma ünitesinde ki bir bayan nişanlıma agresif ve saçma ağız dalaşı ile "sen kaç yaşındasın, bu resim sana benzemiyor, dur bir daha bakıyım..." Araya benim girmem ile sizin saygısız çalışanınız 89'lu olan nişanlımın adı soyadı ve resmi kendine ait olan kartın yaş kısmını çalışanınız 79 ile girmesi ile böyle bir tavrına maruz kaldığımızı öğrendim.


Bizi adeta 3 kuruşun peşine düşmüş şekilde, kimlik gösterme, kartı düzeltme gibi saçma sapan işlerin peşinde koşturdu. O günde şikayette bulundum ama geri dönün.

Nurullah 1.143 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah'ın Teşekkür Mesajı03 Nisan 2016

    Konu ile ilgili Yücel Bey bana geri dönüş yapmış olup; gayet sıcak ve olumlu bir yaklaşım tavrı ile personelinin hatasını fazlasıyla kapatmamı, nişanlımın da biraz olsun memnuniyetini sağlamıştır. Kahve davetiniz, Vialand'da misafir etme nezaketiniz ve konuşmada sergilediğiniz diyalog için teşekkür ediyorum.

  • Nurullah01 Nisan 2016

    Bu firma sanırım çalışanlarını da tema park'ta eğlendiriyor baksanıza kaç gün geçmesine karşın bir cevap dahi veremiyor. Alkış Türkiye'nin en kalitesiz ve en büyük evet en büyük saygısızlar topluluğu olan tema parkına.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön