02 Eylül 2013 #1988596

Vialand Servisi Yetersiz!

Vialand servisleri yetersiz. Sorunun çözümü için yetkili bulmak da imkansız. 1 Eylül günü akşam 18.15 Kabataş servisine binmek istediğimde ,kalkmış olduğunu öğrendim. Zamanı gelmemesine rağmen kalkmasının nedeni de dolması. Yeni servis istediğimde de yönetimin vermediği bilgisini aldım.

Azem 1.087 Okunma

Cevaplar

  • Azem11 Temmuz 2014

    Tüm sorulara sıfır puan vermemin nedeni AVM yönetiminin sorunla ilgili geri dönüşünü konudan aylar sonra yapmış olmasıdır öncelikli olarak. Sadece bu bile ne kadar ilgisiz olduklarını gösteriyor. Firmanın bana ulaşan yetkilisinin konuşmasından anladığım kadarıyla bu ve benzeri durumlar ileride de olabilir. Bu yüzden bu gibi durumlara hazırlıklı olmam gerekiyor. O gidişimden sonra zaten bir daha da gitmedim Vialand'e. Gitmeyi de bundan sonra düşünmüyorum. Konuyla ilgili arandığımda bir daha benzeri bir durumun yaşanmayacağına, yaşanması durumunda da en kısa sürede çözüm bulunacağına dair güvence vermelerini bekliyordum. Ki böyle bir yaklaşımları olmadı.

  • İsfanbul Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli Misafirimiz, Sn. Azem ALPTEKİN, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Vialand Müşteri Hizmetleri

  • Azem01 Ekim 2013

    Bu kadar büyük bir işletmenin üstünden 1 ay zaman geçmesine rağmen halen daha cevap vermemesi bu işletmeyi bir daha tercih etmememe ve gitmek isteyenlere de kesinlikle önermeme neden oldu. Sizlere de önerim Vialand'a gidecekseniz iki kere hatta üç kere düşünün. Çünkü olası bir sorununuzda karşınızda hiçkimse olmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön