28 Haziran
#12187927

İsfanbul 1 Aydır Beklenen İade!

29 Mayıs tarihinde Ramazan indirimi dolayısıyla 3 arkadaş İsfanbul'a gitmek istedik. Gişede %50 indirim olmayıp sadece bir alana bir bedava kampanyası olduğunu gördük. Bunun üzerine kendi sitelerinden 3 adet bilet almaya çalıştım ve 3 kere hata verdi. Banka hesabımı kontrol etmemle 3 sefer de paranın çekildiğini (yaklaşık 850 lira) görünce gişe ve arkadaşındaki görevlilere durumu bildirdim.


Bana ödemenin onlara ulaşmadığını söyleyince bankayı aradım ve paranın ulaştığına dair dekontları yolladılar. Dekontları gösterince ödemenin onlara ulaştığını ancak bir problemden ötürü PNR kodunun oluşmadığını ve iadenin yapılacağı 15 gün içerisinde yapılacağı söylendi. Komik olan durum sitelerinde bu tarz sıkıntıların sıkça oluğunu söylemeleri. Herhangi bir kolaylık veya bilet teklif etmemeleri üzerine arkadaşım başka bir site üzerinden kolayca biletleri aldı.


Araya giren Ramazan bayramını göz önünde bulundurarak 14 Haziran tarihinde müşteri temsilciliğini aradım. Mail atmam söylendi ve durumu aynen ilettim. Mailin ilgili bölüme ulaştırılacağı söylendi. 18 Haziran'da tekrar aradım ve bana ödemelerin 1 aya kadar sarkabileceğini, mailimi 14 ünde attığım söylendi.


Gişedeki görevlilerin aksini söylediğini söyleyince hızlı iade için departmana bildirileceği söylendi. Hafta sonunu yok sayarak 1 Temmuz'a kadar henüz bir iade olmadığını, isfanul'un 1 ayı geçkin biçimde paramın üzerine yattığını söyleyebilirim.

Berk Berk 1.276 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsfanbul Temsilcisi29 Haziran

    Değerli Misafirimiz, Konuyla ilgili bilgiler ilgili departmanlara iletilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda misafir ilişkileri temsilcilerimiz tarafınıza dönüş yapacaklardır. Saygılar

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler