İşbir Yatak'tan Aldığım Yatak Kılıfında Dökülmeler Oldu.

Selçuk D. |

İşbir Yatak'tan 2 ay önce aldığımız visko yatağın, yatak kılıfının iç kısmında bir kaç yerde pul pul dökülen yanık benzeri defolu kısımlar gördük ve satın aldığımız şube olan Ankara siteler şubesine bildirdik. Bize 3-4 gün içinde döneceklerini söylediler. Yaklaşık 10 gün sonra kendilerinden kaynaklı bir durum olmadığını ve bizim ütü yaptığımızı ve bundan dolayı o yanık benzeri kusurların oluştuğunu söylediler.

Telefonun ucundaki M**** beye, satış elemanının söylediği gibi kılıfın içerisindeki vitaminlerden dolayı kılıfı yıkamadığımız, dolayısıyla ütülemediğimizi bir türlü anlatamadım ve sorunumuza çözüm bulmadılar.

Etiketler :

Bayi Personel Kalite - Deformasyon Ürün Konforu - Kullanışlılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk D.
  29 Mart
  13:25

  işbir firması sektörünün lideri hiç kuşkusuz,ama çapı yetersiz müşteri ilişkilerini bilmeyen insanlara sorumluluk verilmiş,en azından benim muhatap olduğum kişi bu şekilde.

 • Selçuk D.
  27 Mart
  19:04

  Fabrika müşteriye hiçbir bilgi vermedi,ısrarla ütüyle yakmışsınız diye suçladı,ütüyle yanmış malzeme yanık gibi olur ve yapışır,bizdeki sorun ise yanık benzeri boşluklar ve kenarını parmağınızla ovaladığınızda pul pul dökülüyor,
  Sırf bu tür abuk subuk durumlarla karşılaşmamak için üçte bir fiyatına alabileceğim yatağa bir ton para verdim,ama yanılmışım maalesef,

 • 27 Mart
  13:49

  fabrika tarafından müşteriye bilgi verilmiştir.