26 Mart 2014

İşbir Yatak'tan Aldığım Yatak Kılıfında Dökülmeler Oldu

İşbir Yatak'tan 2 ay önce aldığımız visko yatağın, yatak kılıfının iç kısmında bir kaç yerde pul pul dökülen yanık benzeri defolu kısımlar gördük ve satın aldığımız şube olan Ankara siteler şubesine bildirdik. Bize 3-4 gün içinde döneceklerini söylediler. Yaklaşık 10 gün sonra kendilerinden kaynaklı bir durum olmadığını ve bizim ütü yaptığımızı ve bundan dolayı o yanık benzeri kusurların oluştuğunu söylediler.


Telefonun ucundaki M**** beye, satış elemanının söylediği gibi kılıfın içerisindeki vitaminlerden dolayı kılıfı yıkamadığımız, dolayısıyla ütülemediğimizi bir türlü anlatamadım ve sorunumuza çözüm bulmadılar.

Selçuk 2.251 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk29 Mart 2014

    işbir firması sektörünün lideri hiç kuşkusuz,ama çapı yetersiz müşteri ilişkilerini bilmeyen insanlara sorumluluk verilmiş,en azından benim muhatap olduğum kişi bu şekilde.

  • Selçuk27 Mart 2014

    Fabrika müşteriye hiçbir bilgi vermedi,ısrarla ütüyle yakmışsınız diye suçladı,ütüyle yanmış malzeme yanık gibi olur ve yapışır,bizdeki sorun ise yanık benzeri boşluklar ve kenarını parmağınızla ovaladığınızda pul pul dökülüyor, Sırf bu tür abuk subuk durumlarla karşılaşmamak için üçte bir fiyatına alabileceğim yatağa bir ton para verdim,ama yanılmışım maalesef,

  • İşbir Yatak Temsilcisi27 Mart 2014

    fabrika tarafından müşteriye bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön