25 Ocak 2014 #2255769

İşbir Yatak Para İadesi Yapmıyor!

24.12.2014 tarihinde Eskişehir Enplus AVM'deki İşbir Yatak'tan viscostar comfort model bir yatak aldık.Yatakla ilgili bir sıkıntı olursa 45 gün içerisinde değişim yapabileceğimizi söylediler.Eşim rahat olmadığından yatağı fiyatı daha uygun başka bir model yatakla değiştirmek istedik.Bu model daha ucuz olduğundan aradaki farkı iade edemeyeceklerini aradaki farkla başka ürünler almamız gerektiğini söylediler.


Bizim bir ihtiyacımız olmadığından aradaki farkın bize ödenmesini talep ediyoruz.Bu yapılmayacaksa yatağı iade etmek ve paramızın tamamını almak için yasal olarak gerekli yerlere başvuru yapacağız. İşbir yatağın sitesindeki şikayet formunu doldurduğumda güvenlik kodu hatalı diyor ve kaydedemiyorum.

Veysel 2.159 Okunma

Cevaplar

  • Veysel03 Şubat 2014

    İŞBİR MERKEZİYLE YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMEDE ÇÖZÜM İÇİN DEĞİL BAYİNİN SÖYLEDİKLERİNİ TEKRAR EDİP PARA İADESİ OLMADIĞINI SÖYLEMEK İÇİN ARADILAR.BİZ BUNA RAZI OLUP DEĞİŞİM İSTEDİĞİMİZDEDE BİR ALT ÜRÜN OLAN YATAĞIN HEDİYESİ OLAN YORGANI VEREMEYECEKLERİNİ SÖYLEDİLER.BEN HAKKIM OLANDAN FAZLASINI DEĞİL HAKKIM OLANI İSTİYORDUM.BU İŞ BURADA BİTMEYECEK GEREKLİ RESMİ MERCİLERE ŞİKAYETİMİ YAPACAĞIM.

  • İşbir Yatak Temsilcisi29 Ocak 2014

    bölge bayi tarafından müşteriye konu ile ilgili bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön