30 Eylül 2017 #9597129

İşbir Yatak Memnun Değilim

İşbir Yatak'tan bir yatak aldım. Almaz olaydım. Daha yatağı kullandığımın ilk günü ilgili satış yapan bayiyi aradım. İlgilenen olmadı. Uzun uğraşlar sonrasında fabrikadan yetkili servis yönlendirildi. Sanki ben bu yatağı aylarca ve yıllarca kullanmışım da servis geliyor. Yeni yatağa servis ilk defa gördüm. Neymiş efendim yatakta arıza varsa yapıp getirecekmişler. Yoksa aynı şekilde iade edeceklermiş. Kardeşim ben sizden yeni yatak aldığımı sanıyorum. Yoksa siz kullanılmış bir yatak mı sattınız? Yeni yatak servise gider sizde gördüm. Allayıp pullayıp yatağı satan satış temsilcileri sonradan bulunmuyor.

Ahmet 5.374 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet05 Ekim 2017

    İşbir yatak tamam yalan bilgi veriyor. Neyi incelemişte üründe problem yokmuş. nereden biliyormuş problem olmadığını. İncelemeden etmeden. Hiçbir bilgi verilmedi. Sadece yeni alınmış yatağı alıp fabrikda incelemek istediler. Ben ise 1 haftalık yatağın neyini inceleyeceksiniz. Satışta söylenen ile yatağın özellikleri farkklı. Ben bu yatağı yıllarca kullanmadım ki incelemeye alıyorlar. İnceleme süresince ben yerdemi yatacağım sonra. Neyse boş verin İşbir Yatak bana bedevada verseler artık kapıdan içeri sokmam. Kimseye de tavsiye etmem. Siz siz olun uzak durun

  • İşbir Yatak Temsilcisi05 Ekim 2017

    KONU İLE İLGİLİ MÜŞTERİYE BİLGİ VERİLMİŞTİR. ÜRÜNDE BİR PROBLEM GÖRÜLMEMİŞTİR.

  • Ahmet03 Ekim 2017

    Ne için cevap yazayım ki. İşbir bizi insan yerine koyup ilgilenmiyor. Benim buradan söylediğim bu tür firmalara karşı vatandaşlar duyarlı olsun. Reklamlarına ve satış elemanlarına fazla inanmasınlar. Özellikle işbirin önünden dahpi geçmesinler.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön