18 Ekim 2016 #6710932

İşbir Yatak Kalitesiz Ürün!

2014 senesinde aldığımız Visko model İşbir marka yatak 1 sene olmadan çöktü. Kullanmış olduğumuz karyola tipi kaburgalı karyola olup Visko yatak tipine uygundur. Bu olay sonucunda çağrılan Bursa/Beşevler uyku merkezi servis elemanı yatağın çökme sebebinin karyola olduğunun ve herhangi bir değişim yapamayacaklarını söyledi.


5 yıllık garantisi olan bir ürünün bu şekilde garanti dışında kalıyormuş şekilde yorumlanması markanın kalitesiyle tezat düşmektedir. Ürün muadillerine göre çok daha yüksek bedeldedir. 5 yıl garanti verilip servis personelinin ürünümüzü kullanıcı hatası şeklinde yorumlaması tamamen bir fiyaskodur. Aynı tip yatağı, aynı tip karyolada kızım 7 yıldır kullanmaktadır ve sorun yaşanmamıştır. Bu yatağı 2. defa almamdaki referans da budur. Konuyla ilgili tüketici haklarına başvurmadan burada ifşa etmek istedim.

Seda 7.058 Okunma

Cevaplar

  • İşbir Yatak Temsilcisi12 Mart

    Sn müşterimiz, ilgili birimimiz tarafınızla iletişime geçmiştir. Her türlü sorununuz için 444 40 99 nolu telefon numaramızdan ve [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla. İŞBİR YATAK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön