06 Eylül 2014

İşbir Yatak Frezya Yatak Yerine Alakasız Bir Yatak Gönderdi

07.07.2014 tarihinde evime Eskişehir Carrefour Alışveriş merkezinde bulunan İşbir Yatak'tan beğendiğim FREZYA yatağın 180*200 cm olan modelinden aldım. Ancak yatağı evime taşınmadığım için 14.08.2014 tarihinde açıp kullanabildim. 15.08.2014 tarihinde alım yaptığım şubeye giderek kibarlığından şüphe etmediğim H*** beye yatakta bir problem olduğunu yatağın "bana gösterilen ve mağazada gördüğüm FREZYA modelinin yumuşaklığında" olmadığını anlattım.


Gelen yatağın çok sert olduğundan bahsettim ve şikayet kaydı oluşturuldu. Bursa bölgeden T*** beyin bu işle ilgilendiğini söyledi. Salı ve perşembe günleri Eskişehir'e geldiğini anlattı ama aradan 20 gün geçmesine rağmen ne arayan ve ne soran.

Seyfettin 8.770 Okunma

Cevaplar

  • Seyfettin14 Ekim 2014

    Aynı bayiden yapılan başka bir satış sonucu daha aynı durum ortaya çıkmış. Şimdi bu bayi Frezya yatağı satarken "muhtemelen evinize daha sert bir yatak gelecek" diyerek satış yapıyor. Çözüm üretilememiştir.

  • Seyfettin15 Eylül 2014

    Yatak ile ilgili olarak bakıma gelindi. Ancak tatmin edici bir sonuca ulaşılmadı. Şikayetin yayında kalmasını istiyorum.

  • Seyfettin09 Eylül 2014

    Arayan yok bakalım ne zaman dönerler. 528 kişi görmüş olmasına rağmen bir tek İŞBİR görmemiş Hayret valla adamların vurdumduymazlığına. Ayrıca zamanında görülmezse problem Tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön