31 Ekim 2016 #6813250

İşbir Yatak 20 Günde Yapılamayan Teslimat!

Ekim ayının 10'unda Isparta İşbir Yatak bayisinden ödememizi yaparak 200×200 lavender garden yatak aldık. En geç 15 gün içerisinde teslimat yapılacağı bilgisi verildi. 10. gün genel merkezi aradım teslimatın aşamasını öğrenmek için ve bana Antalya bölgeden dönüş yapıldı. Pazartesi günü teslimat yapılacağı ifade edildi. Pazartesi gercekleştirilmeyen teslimatı akıbeti için perşembe günü Antalya Hedefim Grubu bu kez ben aradım. Bir takım mazeretler belirtildi ve yarın teslimatınız yapılacak dendi ancak cuma günü de teslimat yapılmadı. Bugün aradığım da cevap verilmedi Hedefim Grup tarafından. Isparta mağazayı aradım yatakla ilgili hiçbir bilgi yok. Genel merkezi aradım mesai saatleri içinde bilgilendirileceğim söylendi. İşbir'in katalogları bakarsanız bu tip yatakların özel üretim olduğuna ve teslimatının bir ay boyunca yapılamayacağına dair açıklama yok. Mağaza en geç 15 gün diyor.

Yeliz 10.219 Okunma

Cevaplar

 • İşbir Yatak Temsilcisi12 Mart

  Sn müşterimiz, ilgili birimimiz tarafınızla iletişime geçmiştir. Her türlü sorununuz için 444 40 99 nolu telefon numaramızdan ve [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla. İŞBİR YATAK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Yeliz09 Kasım 2016

  Bir Firma Bir Kez Hata Yaparsa Bir Kez Bin Kez Hata Yaparsa Bin Kez Şikayet Edilir İşbir Yatak'tan Ekim 10 da yatak aldım. Almaz olsaydım. Çeşitli oyalamalardan sonra yatağımın satışını böyle bir talebim olmamasına rağmen iptal ettiler 2 Kasım'da. Bütün bu birbirinden bağımsız şikayetlerimi 3 ayrı başlık halinde şikayet vara yazdım. Firma baskı yapmış olacak ki üç şikayetim tek şikayet altında birleştirilmış. Halbuki ki aynı şikayetler değil bir firmayla ilgili aynı ürüne bağlı ayrı şikayetler. Şimdi ise Şikayet vara yaptıkları haksız baskıyı şikayet ediyorum. Bizim haklarımızı aradığımız yerlere baskı yapmak yerine enerjilerini düzgün hizmete harcasalar bu şikayetler zaten oluşmaz.

 • Yeliz07 Kasım 2016

  İşbir Yatak'tan Ekim 10 da yatak aldım. Almaz olsaydım. Çeşitli oyalamalardan sonra yatağımın satışını böyle bir talebim olmamasına rağmen iptal ettiler 2 Kasım'da. Bütün bu birbirinden bağımsız şikayetlerimi 3 ayrı başlık halinde şikayet vara yazdım. Firma baskı yapmış olacak ki üç şikayetim tek şikayet altında birleştirilmış. Halbuki ki aynı şikayetler değil bir firmayla ilgili aynı ürüne bağlı ayrı şikayetler. Şimdi ise Şikayet vara yaptıkları haksız baskıyı şikayet ediyorum. Bizim haklarımızı aradığımız yerlere baskı yapmak yerine enerjilerini düzgün hizmete harcasalar bu şikayetler zaten oluşmaz.

 • Yeliz05 Kasım 2016

  İşbir Yatak Bir Ay Beklettikten Sonra Müşteri Talebi Dışında Satış İptali... İşbir yatak ile yaşadığım sıkıntılı süreç büyük bir marka fiyaskosuyla son buldu. Benim böyle bir talebim olmamasına rağmen "marka" satışını iptal etti. Sorun yaşatan, çözüm üretemeyen, müşteriye mağduriyet üstüne mağduriyet yaşatan firma bu seferde yarın ürün teslimatını yapacağını söylemişken satış iptali gerçekleştirmiştir. Özetle yaşadıklarım alışveriş yap, paranı öde, bir ay paran kurum tarafından işletilsin, bir sürü telefon görüşmesi ve zaman kaybı, can sıkıntısı ve firmanın şikayetlerden rahatsız olarak satışı iptal etmesi. Yani İşbiri şikayet ederseniz size satış yapmazlar.

 • Yeliz31 Ekim 2016

  Bugün 21. gün İşbir merkez ile yaptığım bugün ki görüşmeden sonra Ankaradayım "yetkili" bir bayan aradı beni. Şikayetemin İşbirle bir alakası olmadığını mağaza ve bölge temsilcilikleri ilgili problemler olduğunu belirtti. Hanfendinin açıklamasına göre İşbir bir marka değil, sadece bir fabrika. Dolayısıyla ne mağazaları onları bağlıyor ne bölge dağıtımları olan grup ne de müşteriyle nasıl konuşulacağını bilmeyen telefondaki kendisi. Yatağın akıbeti ise uzun süren uğraşlar sonrasında bugün fabrikada üretimine başlandı. (Yani bana söylenen) bir hafta sonra elimde olacakmış. Sözün özü İşbir den alişveriş; ön ödeme yaparsınız en iyi ihtimalle bir ay sonra bozulmuş sinirlerinizle elinizde olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön