09 Eylül 2013

İşbir Yatak Üründe Yumuşama Oldu!

Ben bel fıtığından yıllardır müzdaribim. 2010 yılında iyi gelir diye 1600 TL verip visko yatak aldım (mağaza sahibinin tavsiyesi ile). Yatak 2 yıl sonra yumuşadı ve çöktü. Bel ağrılarım arttı daha kötü oldu.

Aylarca telefonda görüştükten sonra 600 lira üste para verip ergo plus yatak aldım. 1 yılı aşkın süredir ergoplus kullanıyorum. Yatak baştan çok iyi geldi. Ancak zamanla sertliği azaldı ve yumuşadı. Bel ağrılarım tekrar başladı.

Servisi çağırdım, gelen arkadaş yatağı daha ellemeden yani göz kararı ile "yatakta teknik bir sorun yok" dedi. Bizim yataklarda asla çökme olmaz yumuşama olmaz dedi. Bilimsel inceleme, açıp bakma hak getire. İşbir Yatak'tan şikayetçiyim. Avukatıma bıraktım olayı.

Barış 2.325 Okunma

Cevaplar

  • Barış12 Eylül 2013

    Doğrudur görüştüler. Hem de şikayetimin hemen ertesi günü. Ancak çözüm ürettiler mi? Hayır. Yatak yumuşadı belim ağrıyor diyorum. O kadar yumuşama normal diyorlar. O zaman ergo-plus un polimer yaylarında çökme olabilir mi diyorum. Yok bizim yaylar çökmez diyorlar. Nereden biliyorsunuz diye soruyorum. Bizim yaylar çok sağlam diyorlar. Aynen bu konuşma geçmiştir. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz arkadaşlar? Gelen servis elemanı yatağa elini bile sürmedi. Telefondaki bayan da servisçinin dediklerine itibar ediyor. Yani ben kimi kime şikayet edeceğim? Bir daha asla İşbir almam. Kimseye de tavsiye etmiyorum. Gelin tüm işbirden şikayeti olanlar toplanıp dava açalım işbire. Benim aklıma başka bir çözüm gelmiyor. www.isbirzedeler.com diye bir site acmayi planlıyorum. bakalım marketteki payları nasıl etkilenecek

  • İşbir Yatak Temsilcisi10 Eylül 2013

    müşteri ile görüşülerek gerekli bilgiler verildi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön