14 Kasım 2015

İşbir Yatak Satış Müdürünün Olumsuz Tavrı ve Değiştirmek İstediğimiz Ürünü Değiştiremedik.

Aydın Merkez İşbir Yatak'tan Ekim 2013'te aldığımız yataktan 40 günlük deneme süreci içerisinde memnun olmadığımız için değiştirmek istedik ancak satış müdürü ve ısrarlı bir şekilde doktor olduğunu iddia eden bey saatlerce denediniz mağazada diyerek olayın malın satışına kadar olduğunu sonrasında müşteri memnuniyetinin önemi kalmadığını, üstüne kabalık ve kaprisi eklendi. Çünkü birkaç gün sonra sipariş ettiğimiz yastığı almaya gittiğimizde suratla karşılandık. Yatağın poşetini açtığımız için değiştiremeyeceğimiz söylendi, değiştirmek istersek yatağın ücretine yakın bir ücret vermek gerekiyormuş. Bunun bilgisi bize verilmişti memnun olmadığım yatak elimde kaldı.

Gülden 2.715 Okunma

Cevaplar

  • Gülden 13 Kasım 2015

    2013 te aldığımız yatağı iade edemedik. Müdür beyin e... . Küstah davranışlarına uğradık. Kaç saat yatağı denemişiz bizden başka şikayet eden olmamış gibi. Hala yatak bel ve sırt ağrısı yaratıyor. O kadar para boşa gitti üstüne sinirlerimiz bozuldu.

  • Gülden 13 Kasım 2015

    Aydın merkez işbir yataktan Ekim 2013 te aldığımız yataktan 40 günlük deneme süreci içerisinde memnun olmadığımız için değiştirmek istedik ancak satış müdürü ve ısrarlı bir şekilde doktor olduğunu iddia eden bey saatlerce denediniz mağazada diyerek olayın malın satışına kadar olduğunu sonrasında müşteri memnuniyetinin önemi kalmadığını, üstüne küstahlık ve kaprisi eklendi. Çünkü birkaç gün sonra sipariş ettiğimiz yastığı almaya gittiğimizde suratla karşılandık. Yatağın poşetini açtığımız için değiştiremeyeceğimiz söylendi, değiştirmek istersek yatağın ücretine yakın bir ücret vermek gerekiyormuş. Bunun bilgisi bize verilmişti memnun olmadığım yatak elimde kaldı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön