08 Nisan 2013

İşbir Yatak Mağdur Ediyor!

Bundan 2 yıl + 1 ay öncesinde Ankara CEPA AVM İşbir yatak şubesinden Shiatsu Masaj Minderi aldım. 2 sene içerisinde toplam 10 kez ya kullanmışımdır yada kullanmamışımdır. Hala garantisi bitmemişken masaj minderi çalışmamaya başladı vede ben en müsait olduğum zamanda CEPA'ya götürerek arızasına bakılmasını rica ettim o anda da Garantisinin çok kısa süre önce bittiğini öğrendim.

Bugün arayarak 100 TL masrafı olduğunu ne yapılmasını istediğimi sordular. Minderin yapılmayarak tarafıma iadesi istedim.Gelince çöpe atmayı düşünüyorum. İşbir yatak çoğunlukla ürünlerini Çinde yaptırıyor ve de çok kalitesiz, Üstelik müşteri mennuniyeti kavramından da bihaber bir firma.

Mehmet 2.463 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Nisan 2013

    Bilginin acaba ne olduğunuda burada paylaşabilirmisiniz sayın s.s.m.h. Söylediğimi doğruladılar kendileri masaj minderi çinde üretilmiş , zaten sorunum minderle değil bunu bilerek aldım ama bu kadar az kullanmayla bozulacağını düşünmezdim. Ürürnleri kalitesiz ve müşteri hizmetlerininde kalitesi ürünlerine denk olduğunu düşünüyorum.Sonuç olarak müşteri mennuniyeti adına hiçbir açıklama yapılmamıştır. Karar sizin sevgili halkım.işbir yatağı allaha havale, sizide paranızın karşılığını alabileceğiniz daha profesyonel firmalara davet ediyorum..iyi günler.

  • İşbir Yatak Temsilcisi09 Nisan 2013

    konu ile ilgili müşteriye bilgi verilmiştir. s.s.m.h.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön