İşbir Yatak Frezya Yatak Yerine Alakasız Bir Yatak Gönderdi.

Seyfettin Umut U. |

07.07.2014 tarihinde evime Eskişehir Carrefour Alışveriş merkezinde bulunan İşbir Yatak'tan beğendiğim FREZYA yatağın 180*200 cm olan modelinden aldım. Ancak yatağı evime taşınmadığım için 14.08.2014 tarihinde açıp kullanabildim. 15.08.2014 tarihinde alım yaptığım şubeye giderek kibarlığından şüphe etmediğim H*** beye yatakta bir problem olduğunu yatağın "bana gösterilen ve mağazada gördüğüm FREZYA modelinin yumuşaklığında" olmadığını anlattım.

Gelen yatağın çok sert olduğundan bahsettim ve şikayet kaydı oluşturuldu. Bursa bölgeden T*** beyin bu işle ilgilendiğini söyledi. Salı ve perşembe günleri Eskişehir'e geldiğini anlattı ama aradan 20 gün geçmesine rağmen ne arayan ve ne soran.

Etiketler :

Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfettin Umut U.
  14 Ekim
  13:06

  Aynı bayiden yapılan başka bir satış sonucu daha aynı durum ortaya çıkmış. Şimdi bu bayi Frezya yatağı satarken "muhtemelen evinize daha sert bir yatak gelecek" diyerek satış yapıyor.

  Çözüm üretilememiştir.

 • Seyfettin Umut U.
  15 Eylül
  09:01

  Yatak ile ilgili olarak bakıma gelindi. Ancak tatmin edici bir sonuca ulaşılmadı. Şikayetin yayında kalmasını istiyorum.

 • Seyfettin Umut U.
  09 Eylül
  10:45

  Arayan yok bakalım ne zaman dönerler. 528 kişi görmüş olmasına rağmen bir tek İŞBİR görmemiş Hayret valla adamların vurdumduymazlığına. Ayrıca zamanında görülmezse problem Tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım.