İş Bnkası Kredi Kartı Aidatımı Geri İstiyorum!

Kübra B. |

İş Bankası'na ait kullanmış olduğum kredi kartına üyelik aidatı diye adlandırılan 54,00 TL'lik kesilen ücretin tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra B.
  01 Temmuz
  09:19

  Merhb.
  Ewet banka ulaşım sagladılar ama üyelik aidatını geri veremiyoruz. Peki kart ücreti alırken alışveriş tutarlarına bakmıyorsunuzda nie acaba geri verme konusu olunca alışveriş tutarları inceleniyor.
  Birde yeri geldi mi bankayı ara geri iste derler

 • 13 Haziran
  15:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi