26 Aralık 2013

İş Bankası'nın Tebligattan Haberi Yok!

Eski oturduğum adrese İş Bankası'ndan tebligat gönderiliyor. Tebligat elime ulaşmıyor başka bir şehirde olduğum için. İş Bankası'nı arıyorum bana bu konu hakkında bilgileri olmadıklarını söylüyorlar.

Ve bana gönderilen e-posta mesajında ise Sayın S. T.,Bankamızın farklı birimleri tarafından, çeşitli nedenlerle gönderim yapılabilmektedir. Bu nedenle tarafınıza iletilen gönderinin içeriği hakkında net bilgiye ulaşılması mümkün olamamaktadır.

Bankaya borcum yok, Fakat adıma tebligat geliyor. Telefonla ulaşmak mümkün iken. Onlar bana ulaşacağına ben onlara ulaşıyorum. Ulaşmam bir yana tebligat içeriğini öğrenemiyorum.

Sebahattin 148 Okunma

Cevaplar

  • Sebahattin 31 Aralık 2013

    Buy nasıl bankacılık yada bankacılık hizmetidir. Anlamış değilim. Milyonlar harcıyorlar yeni müşteriler kazanmak için. Reklamlar, kampanyalar yapıyorlar, müşteri sayısını artırmak için bin dereden su getiriyorlar fakat müşterisi olduk mu bankanın kendi başımıza kalıyoruz. şikayet vara yazalı uzun zaman oldu hala ilgilenen yok. Tebligat geliyor içeriğini bilmiyoruz. Yıllar sonra borcunuz vardı avukat masrafı dosya masrafı diye kapıya haciz göndermeye kalkarlar. 2014 te ve sonrasında sizinle çalışmayı düşünmyorum. Müşteri memnuniyeti ve hizmetleri konusunda bir haber olan banka..

  • İş Bankası Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön