06 Şubat 2014

İş Bankası'nın Personeli Yardımcı Olmuyor.

Yurtdışında yaşadığım için sistemde kayıtlı telefonum yurt dışı numaram tam 1 yıldır telefondan olmuyor. Şubeye gidin yapın denen aktivasyonu yapamıyorum. Ne şube, ne müşteri hizmetleri yardımcı oluyor, sanki kitapta ayet değiştirilemiyor yada kimse uğraşmak istemiyor. Türkiye'ye geldiğimde yurt dışı numaram kapalı yurt dışındayken telden olmuyor, ee nasıl olacak?

İnternet bankacılığım var. Sadece para göndermek için talimat vermek istiyorum aramadığım yer kalmadı ben ne yapayım? Hiç kimse yardımcı olmak istemiyor. Bunun aksine yurt dışında çektiğim paradan 2 dolar artı %1 komisyon kesmeyi çok iyi biliyorsunuz ama iş yardıma gelince kimse yok.

Fırat 90 Okunma

Cevaplar

  • Fırat 13 Mart 2014

    Mart ayındayız şikayetimin üstünden 2 ay geçecek ve bir çözüö yok bukadar sorumsuz bankacılık düşman başına!!

  • Fırat 09 Şubat 2014

    Ne bir geri dönüş yapıldı nede buradan cevap verildi şikayete cevap verildi diye herşey çözüldümü? Şikayetvar'ı kime şikayet edeceğiz???

  • İş Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön