14 Eylül 2013

İş Bankası'nın Personeli Birikim Fonu İçin Habersiz İmza Attırdı!

Şirinyer Şubesinize 3 kredi kartımın 2'sini fahiş hesap işletim ücretleri sebebi ile kapatılması talep ettiğim . Bayan '' Hiç gerek yok hayatım diyerek '' beni geri çevirmeye çalıştı .Kararlı tavrımla kartı kapattırmak isteğim doğrultusunda 10-12 kağıtlık bir belge verildi . Ben kartımı kapattırıyorum diye imzaladığım kağıtlar meğer birikim fonuymuş .

İşlem bitti yapan bayan benim kredi kartımı kapattırmak için müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söyledi ve ekledi size birikim fonu açtık diye . ''Bizde buradan kapatırız ama uzun sürer dedi. '' 1 senedir internet bankacılığı için banka şubeye, şube bankaya gönderiyor. 3 kredi kartım için hesap işletim ücretleri kesildi ve iadesini istiyorum.

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön