07 Eylül 2013

İş Bankası'nın Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

06. 09. 2013 tarihinde İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için yaklaşık 35 dakika bekledim. İş Bankası nereye gidiyor? Yada müşteri kaybetmek mi istiyor ? Benim gözümden çok fazla düştü.

Bu şekilde bir anlayış olamaz. Siz yılların bankasısınız , insanların dakikalarını boşuna harcayamazsınız. Hem bütçemize zarar, hemde dakikalarımıza zarar veriyorsunuz. Bu anlayışla hiç bir yere varamazsınız , benden söylemesi. Borçlarım biter bitmez kartımı iptal edeceğim.

Atilla 29 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön