İş Bankası'nın Mevduat Hesabı Kapatmama Bahanesi!

Sezin A. |

Çanakkale Gelibolu İş Bankası şubesine bağlı hesabımın kapatılması için 11.04.2014'te İstanbul Gayrettepe Şubesine müracaat ettim. 14'ünde Pazartesi günü Gelibolu şubeden biri beni arayarak, Maximum kredi kartımın bu hesaba bağlı olduğunu ve bu sebeple hesabımı kapatamayacağını(!) söyledi.

Bankacılık sektörünü tanıdığımı, bir arkadaşımın kredi kartı varken hesabını kapattığını ve diğer bankalarda hesap olmaksızın kredi kartı kullandığımı söylediğimde ise; bizde böyle bir uygulama yok diyerek dilekçemi işleme almayacağını söyledi ve umarsızca telefonu kapattı!

Ben böyle bir saçmalık görmedim çocuk mu yanıltıyorlar? ISBN422566858 no'lu şikayetime de hala tenezzül edip dönmediler. Bu iş BDDK'da çözüleceğe benziyor!

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezin A.
  05 Mayıs
  14:12

  İş Bankası tam bir \"tok satıcı\" profili çiziyor. müşteri memnuniyeti odaklı olduğunu düşünmüyorum bu nedenle bir daha tercih etmem

 • 17 Nisan
  16:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi