08 Nisan 2014

İş Bankası'nın Kredi Masraf Dökümü İçin Haksız Ücret Talebi!

İş Bankası Silifke şubesinden geçmiş yıllarda 2 kere kredi çektim bu kredilere ait masrafları ve aylık ödememi gösteren tabloyu kaybettim. Bu kredilere ait dosya masrafı için tüketici hakem heyetine başvurmak istiyorum ancak elimde masrafı gösteren tablo olmadığından başvuramıyorum.

Bankadan bu masrafı gösteren tabloyu istediğimde işlem başına 5,5 tl ücret vermem gerektiği söylendi. Bu ücretin haksız olarak alındığını düşünüyorum.

Gökhan 127 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön