İş Bankası'nın Kabalığı.

Emre K. |

İş Bankası'nda bulunan Vadesiz TL ve Döviz hesabımı kapattırmak ayrıca kredi kartımı iptal ettirmek için 02/07/2014 tarihinde İTÜ Ayazağa İş Bankası Şubesine başvurdum. Bu işlemden sonra İş Bankası'nın yüzünü gördüm. Çünkü böyle işlemler yaptırdığınızda sizi ikna edebilmek için "Kurumsal bankamız müşterileriyle uzun yıllar bir arada çalışmak için vs" diyerek sevimliyi oynuyorlar. Bu sevimli rolünü gerçek bulup kredi kartımı iptal ettirmekten vazgeçmemle birlikte İş Bankası'nın diğer yüzünü gördüm. Kredi kartımı almaya gittiğimde çalışanlar kaba tavırlar takındı.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi