İş Bankası'nın Hatası Yüzünden İcralık Oldum!

Adem T. |

2006 yılında banka hatası yüzünden ödenmeyen fatura aynı yıl beni icralık etmiştir. Olayı yetkililere anlattığım da beni işten çıkartmakla tehdit etmişlerdir. (13) tl olan parayı (150) tl gereğini yapılması dileğiyle.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem T.
  28 Nisan
  19:48

  17.04.2014 tarihinde yazmış oldugum yazının cevaplandıgını söyleyen kurumun cevabı kime söyledigini kimi aradıgını ıspat etsinler .28.02 2014 cevapı genel müdürluk ispatlar .0850 numara yada kayıtlı telefon.Beklemedeyım telefonum bankada katıtlı burdan da ulaşabilir

 • 17 Nisan
  16:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi