18 Eylül 2014

İş Bankası'nın Haksız Virman Kesintisi!

"Kredili mevduat borcuna karşılık yapılan virman" adı altında hesabımdan, haberim olmadan (!) ve hiçbir bilgilendirme yapılmaksızın 276,64 TL gibi yüklü bir para çekilmiştir. Kampanya tanıtmak için defalarca arayan bankanın böyle bir tahsilat yapmadan önce bilgi vermemesi ve açıklama yapmaması büyük bir hatadır.

Paranın hesabıma yatırılmasını talep ediyorum.

Not: 0850 724 0 724 numaralı hattı defalarca aradım. 7/24 hizmet veriyoruz demişsiniz ama 8 kere 5'er dk. bekledim açan olmadı. Hizmet kaliteniz sıfır! En kısa zamanda iletişime geçilerek hatanın telafi edilmesini bekliyorum.

İdil 1.797 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön