31 Ekim 2016

İş Bankası'nın Güvenlik Zafiyeti.

19/10 tarihinde saat 18:08'de ross stores o76 diye bir firmadan 600 dolarlık harcama bilgim dışında çekim yapılmış. Sadece cep telefonuma mesaj geldi. Bu harcama size ait değilse kartınızı kapattırın. Mesajı okuduğumda hemen müşteri hizmetlerini aradım. Sisteme girip bilgilerime ulaşana kadar, 3 adet aynı tutarlara yakın harcama yapmış oldular. 4.işleme onay alamadan kart kapanmış oldu.

Toplamda 6.000 TL'ye yakın harcama bilgim dışında gerçekleşmiş oldu. Her gün arıyorum klasik cevaplar, itiraz değerlendirmesi devam ediyor. Bekleyin sonuçlanmasını. 1 TL işlem yapılınca bile security kod gelirken 6.000 TL harcama yapılırken, neden security kodsuz banka işleme onay veriyor? Bu da İş Bankası'nın güvenlik açığının olduğunu gösteriyor.

Fatıh 760 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön