İş Bankası'nın Beni Mağdur Etmesinden Bıktım!

Ertan A. |

Kaybolan kredi kartını hemen iptalini gerçekleştirdim bugünde eski kaybolan kartıma da EFT yolu ile yanlış ödeme gerçekleştirdim. Şubeyi arayarak transfer ettiğim 640 tl'nin kapanan kartın yerine gönderilen yeni karta yatırılarak borcun ödenmesini istedim. Kontrol ettiğimde 360 tl gibi bi rakam yatırmışlar, geri kalan tutarda başka borçlar varmış! Ya ayıp size!

Bu bankandan ben bıktım! Bu bankanın beni mağdur etmesinden lütfen çok acil problemimi çözün...

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan A.
  17 Ekim
  16:55

  Çözüm felan buldukları yok bırakın çözümü bir muhattap bile yok konuşup sorunu çözebileceğiniz sürekli bi tatil havası modundasınız hepiniz klişe çözümler değil gerçek çözümler bekliyoruz mağdur etmeye 1 dk bile hakkınız yok bu işi yapmıyacaksanız bırakın ve gidin

 • 17 Ekim
  13:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi