İş Bankası'nın ATM'si Paramı Yuttu.

Tayfun K. |

İş Bankası'nı Kayseri 0838 sayılı atm'si paramı yuttu. Müşteri ilşkilerini anlattım paranın miktarına kadar herşeyi söyledim. Şubeye gidemeyeceğimi söyledim onlarda paranın 2-3 gün içerisinde bankanın hesabına gireceğini söyledi. Tekrar aradım bu seferde bankada hesabınız yok para fazla çıkarsa hangi hesaba yatıracağız dedi, hep bahane. Müşteriye hizmet değil eziyet . Millet netten kredi kullanıyor, banka daha geçici hesap açıp paramı yatırıp hesabı kapatamıyor.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  13:58

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi