02 Eylül 2013

İş Bankası'nın ATM'si Paramı Yuttu!

31 Ağustos'u 1 Eylül'e bağlayan gece kartsız işlem yaparak Nesine.com hesabıma yatırdığım 20 TL 'yi 5331 nolu İş Bankası ATM'si saat 00.30 - 00.45 arasında yuttu. Meblağ ufak yalnız ben bu sıkıntıyı dile getirmek ve daha büyük meblağlar da böyle bir durum ile karşılaşırsak başımıza ne geleceğini görmek için müşteri hizmetlerini aradım.

Bana doğru düzgün yardımcı olan biri olmadı hesap numarası TC Kimlik Numarası istendi. Kartsız işlem yapan birinden de hesap numarası istenmesi doğru değil. Hesap numaramı TC Kimlik Numaramı telefon bilgilerimi verdim, ancak geçiştirip kapattılar.

Burak 67 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön