İş Bankası'ndan Yenilenen Bankamatik Kartımı Alamıyorum!

Mehmet İ. |

Yenilenen bankamatik kartımın, iş yerime yakın bir şubeye gönderilmesini dilekçe ile ilettim. Kartımı alacakken imzanız tutmuyor diye bir sebeple karşılaştım. Hem eski kartım ve kimliğim elimde, hem kimlik bilgilerim tanımlı ve de üstelik yıllardır aynı imzayı kullandığım halde gişe görevlisinin işgüzarlığına yorduğum şekilde kartımı alamadım. Üstelik tuhaf bir şekilde, çözüm üretmeye bile çalışmadan kartımı önceki şubeye yolladılar. Kendi müşterisine yenilenen kartı veremeyen bir banka.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  15:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi