30 Kasım 2015

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini Talep Ediyorum.

20 yıldır Türkiye İş Bankası müşterisiyim. Kredi kartı ekstremi incelediğimde, 27.11.2015 tarihinde (hesap kesim tarihinin son gününde) üyelik Aidatı üyelik aidatı bn:013***9526 adı altında 49.00 TL, ücret kesildiğini fark ettim. Haksız yere kesilen bu aidatın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.
Talebimin yerine getirilmemesi halinde Tüketiciler Derneği'ne şikayet edeceğimi, gerekli tüm yasal haklarımı kullanacağımı ve kullanmakta olduğum mastercard kredi kartımı, vadeli ve vadesiz, tüm hesaplarımı kapatıp İş Bankası ile yaptığım tüm müşteri ilişkilerimi sonlandıracağımı ve bundan sonra bütün bankacılık işlemlerimi maaşımın yattığı banka ile yapacağımı bildiririm.

Evren 89 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön