İş Bankası'ndan Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

Gürkan Ç. |

Kredi kartımdan üyelik aidatı adı altında kesilen 54 TL olan ücretin iadesini istiyorum. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince talep edilen bu ücretlerin alınmaması gerektiği görüşündeyim. Bu yüzden kredi kartı aidatı ödemek istemiyorum. Her yıl itiraz etmekten sıkıldım artık. Ailemde ve çevremdekilerin neredeyse tamamı kart ücreti ödemezken, benim otomatik fatura talimatlarım olmasına ve yıllardır hiç aksatmadan ödemelerimi gününde yapmama rağmen neden benden her yıl ısrarla ücret kesiliyor anlamış değilim. Lütfen kredi kartımdan kestiğiniz 54 TL ücreti iade edin.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  09:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi