17 Ekim 2015

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

23 Eylül 2011 tarihinde İş Bankası ODTÜ şubesinden almış olduğum İş'te Üniversiteli Kredi Kartından 15 Ekim 2015 tarihinde 20 TL üyelik aidatı kesilmiştir. Şu anda 3. sınıf öğrencisi olduğumu ve kartı alırken imzaladığım sözleşmede herhangi bir ücretten bahsedilmediğini belirtmek isterim.

Ayrıca bu kartın normal limitinin 500 lira olduğunu ancak harcamalarım yüksek olduğundan dolayı limiti 1000 liraya yükselttiğimi, bu kart dışında bir de ek kart olarak maximiles'a sahip olduğumu ve bu iki kartla yaptığım aylık toplam harcamaların 1500 TL'yi geçtiğini belirtmek isterim. Bu konuda gerekli işlemlerin yapılarak kesilen ücretin tarafıma iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Bener 59 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön