İş Bankası'ndan Kredi Alamadım!

Ramazan A. |

Yaklaşık olarak 6 senedir İş Bankası müşterisiyim. Bu süre zarfında hem kredi kartı, hem internet şubesini aktif olarak kullandım. 6 senedir her ay minimum 500 TL tutarında kredi kartı kullanımı, internet şubesinden ise EFT ve fatura ödemelerim vs. Bu 6 senelik süreçte kredi kartı ödemelerimde asgari tutar hiç yatmamış, sürekli olarak toplam hesap özeti borcum yatmıştır.

5.500 TL kredi kartı limitim mevcutken, bugün 2.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğimde maaş bordrosundan dolayı kredi çekemedim. Üstelik çekeceğim kredi tutarı aylık net maaşıma yakın olmasına rağmen. E-devlet sisteminde kayıtlı olan kazanç tablosu yeterince açıklayıcı değil mi merak etmekteyim.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  11:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi