İş Bankası'ndan Kartıma Şifre Alamıyorum!

Mehmet Salih I. |

Kredi kartımın şifresini öğrenemiyorum diye İş Bankası'na şikayette bulunmuştum. Tarafınızca bana gönderilen mailde; SMS'le kredi kartı şifremin 5.1.2 tuşlayarak öğrenebileceğim söylendi. Tuşlamaları yaptığımda kredi kartınız kapalıdır sözüyle karşılaşıyorum. SMS'le öğrenmek istediğimde tel numaranız güncel değil deniliyor. 1 aydır şifremi öğrenmek istiyorum. Kredi kartımı 1 aydır kullanamıyorum. Bu nasıl bir müşteri temsilciliği anlayışıdır ki 1 aydır bir tane temsilciye ulaşamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi