İş Bankası'ndan Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Murat E. |

İş Bankası , Maximum Kart kullanıcısıyım. Üyelik ücreti adı altında alınan 40 TL kart aidatının iadesini talep ediyorum. Bu yapılan yasal değildir. Derhal iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat E.
  12 Eylül
  01:17

  Çağrı merkezinizi Arıyorum Fakat 10 dakikadan önce bağlanamıyorum.Ben beklemek zorunda değilim şubede sıra beklemek için vaktim yok.Şuan bu mesajı 01,16 da yazıyorum düşünün vaktimin ne kadar kısıtlı olduğunu

 • 07 Eylül
  15:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi