İş Bankası'nda Havale İşlemlerinde Sorunla Karşılaşıyorum!

Hilal T. |

Bundan 2. 5 sene önce İş Bankası kullanıyordum. Sürekli havale yapıyordum. Havale transferlerinde 2-3 kez sorunlarla karşılaştım karşı tarafa havale gitmemesi, EFT saatine daha 30 dakika yada 1 saat varken paranın gitmemesi neyse ki hesabımı kapattırdım.

2 gün önce tarafıma yapılan 1000 TL cepbank havaleyi tam 3 semtte 8 ATM'den paramı çekemedim. Bilgileri giriyorum yazan şey aynen böyle özür dileriz geçici olarak hizmet veremiyoruz, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İş Bankası müdürlüğü aradığımda kesinlikle hiç yardımcı olmadılar. Bu yüzden İş Bankası!ndan şikayetçiyim...

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  13:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi