29 Ağustos 2013

İş Bankası'nda Geçen Aya Yansımış Alışverişim Yeniden Dönem İçi Hareketlerde!

İş Bankası Maximiles Kredi Kartımla 31.07.2013 tarihinde yapmış olduğum 35.5 TL tutarındaki market alışverişim(A101 2083 Pazaryeri/H Tekirdağ ) 11.08.2013 tarihinde kesilmiş olan ekstreme yansımıştır. Bir diğer deyişle bu ücret benden tahsil edilmiştir.

Fakat bu ücret 27.08.2013 tarihinde tekrardan dönem içi hareketlerime konulmuş ve 35.5 TL ücret kredi kartı bakiyemden düşülmüştür. Bu ücretin iptal edilmesini aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı bildiririm. Benzer durumlarla maalesef daha önce de bankanız sayesinde karşılaştım. Artık bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyorum.

Kadir 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön