İş Bankası'na Ait Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı Kesildi.

Necati Batu B. |

2 yıldır kullandığım İş Bankası maximum kredi kartımdan dün itibarıyla 49 TL üyelik aidatı kesildi. Bundan birkaç ay önce de aidat kesmeme sözü vermiş olmalarına rağmen ek karttan 25 TL üyelik aidatı adı altında haraç kesilmiş ve anında ek kartımı iptal etmiştim. Müşterilerini soymaya devam eden İş Bankası'ndan, kredi kartımdan kesilen 49 TL'lik üyelik aidatımın hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum. Aksi halde hem kendi hesabımı hem de çevremdeki tüm İş Bankası müşterilerinin hesaplarını kapattırmakla kalmayıp yargı yoluyla söke söke kesilen tüm paralarımı geri alacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necati Batu B.
  14 Temmuz
  13:19

  Standart cevaplar... Artık dönüşünüzü mahkemeye yaparsınız.

 • 14 Temmuz
  13:17

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • Necati Batu B.
  14 Temmuz
  13:06

  Tarafıma henüz bir dönüş yapılmadı, gerçi hangi yüzle dönüş yapacaksınız merak ediyorum. Yeter milleti bu kadar soyduğunuz. Bulunduğum ilçedeki (Bornova) Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapıp bu kesilen ücretleri faiziyle birlikte aldıktan sonra sosyal medyada sizin bu hırsızlıklarınızı ifşa etmezsem gelip yüzüme tükürsünler.