Burcu A. Teşekkür Mesajı

Geri iade işlemlerini 1 hafta içinde hallettiler. Teşekkür ederim

İş Bankası'ının Gözü Yılbaşı İkramiyem de Kaldı!

Burcu A. |

Yıllardır çalışmış olduğum tek banka olan İş Bankası'nda vadesiz TL hesabım ve kredi kartım var. Geçenlerde yeni başladığım iş yerinde yılbaşı ikramiyesi verileceği söylendi, bende maaş hesabımı daha açtıramadığım için İş Bankası hesabımı verdim.

Yatan 140 TL'nin 51.85 TL'sini hesap işletim ücreti almış, o kadar zoruma gitti ki geçen haftada 51.85 TL 1. Dönem hesap işletim ücreti çekmişti. Genel müdürlüğü aradığımda 2 otomatik ödeme faturası verdiğimde geri verebileceklerini söylediler. Aslında 2 otomatik ödemem vardı, nasıl olduysa biri iptal olmuş, gittim otomatik ödeme verdim bunun iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu A.
  16 Mart
  11:00

  Geri iade işlemlerini 1 hafta içinde hallettiler. Teşekkür ederim

 • 29 Aralık
  10:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi