Toplam çözüm sayısı
..
İş Bankası ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye İş Bankası İşleme Kartınızın Güvenliği Nedeni Onay Verilmemesi

740görüntüleme
Onur
Onur 24 Ocak 02:05

İnternet üzerinden alışveriş yaparken isleme kartınızın güvenliği nedeniyle onay verilmemiştir. Bilgi almak için 0850*****24'ü arayabilirsiniz.

Temsilcimize müşteri numarası ve şifreniz ile bağlanmak için 0 'ı, TCKN ile bağlanmak için 5 i tuşlayınız." mesajını alıyorum, ve müşteri hizmetleriyle görüştüğümde de yardımcı olmuyorlar. Sorunun çözülmesini rica ediyorum

İş Bankası Logo
İş Bankası24 Ocak 02:45

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz mesajınızın Bankamıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması amacıyla kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. İletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda bilgilerinizi İnternet Şubemiz, İşCep, Şubelerimiz ya da Telefon Şubemiz üzerinden güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, talep ve önerilerinizi, www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan İletişim Formu ya da 7/24 hizmet veren 0850 724 0 724 Telefon Şubemiz kanalıyla iletebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler