Toplam çözüm sayısı
..
İş Bankası ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

İşCep Te Varant Gün Boyunca Satılamadı

1.424görüntüleme
Mehmet
Mehmet 23 Ocak 01:28

Bugün varant satımı için satış emri verdim ne hikmetse sabahtan akşama kadar satılamadı. Pazartesi günü tekrar deneyeceğim büyük ihtimalle yine satış olmayacak. Bu soruna bir çözüm bulunmalı. Varantın vadesine 1 ay var ama İşCep yüzünden şimdiden panik olmaya başladım

İş Bankası Logo
İş Bankası23 Ocak 02:59

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz mesajınızın Bankamıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması amacıyla kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. İletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda bilgilerinizi İnternet Şubemiz, İşCep, Şubelerimiz ya da Telefon Şubemiz üzerinden güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, talep ve önerilerinizi, www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan İletişim Formu ya da 7/24 hizmet veren 0850 724 0 724 Telefon Şubemiz kanalıyla iletebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş.

Mehmet
Mehmet24 Ocak 21:09

Arkadaşlar kesinlikle varanta bulaşmayın, edapk varantı satış yapmak mümkün değil, yani kısa süreliğine girip satarım derseniz çok büyük yanlışa düşersiniz benden size tavsiye.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler