24 Aralık 2018
Yorum Yap
#11347351

İş Bankası'nın İlgisiz Şubesi!

İş Bankası Ankara Demetevler şubesine ait hesap kartımı kapattırmak için müşteri hizmetlerini aradığımda sistemin izin vermediğini banka şubesi ile görüşmem gerektiği söylendi. Bende artık Ankara'da ikamet etmediği bankaya gidemeyeceğimi beyan etmem üzerine 03123465554 numarayı aramamı ve verdiği dahili numarayı tuşlayıp m... isimli şahısla görüşerek konuyu halledeceğim söylendi. Gün içinde birden fazla kez aramam rağmen Demetevler şubesi lütfedip de telefonumuza bakmıyor. Sorunumun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını hesabının kapatılmasını istiyorum.

Akin Akin 622 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Akin'in Teşekkür Mesajı25 Aralık 2018

    Dönüş yapılıp bilgi verildiği için teşekkür ediyorum ancak ilk bilgiyi veren müşteri temsilcisi arkadaşlar daha doğru bilgilendirme yapsalarda bizde uğraşmak zorunda kalmasak. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları