05 Şubat 2014 #2277029

İş Bankası'nın Hesap İşletim Ücretine mi İhtiyacı Var!

İş Bankası bana bir bildirimde bulunmadan işletim ücreti adı altında hesabımdan 50 TL kesinti yapmıştır. Bu kesintinin bana geri yatırılmasını ve sesli dönüş yapmasının istedim dönmediler. Beni bu bankaya çalışmaya ikna eden çalışanlarınızda bu ücretten bahsetmedi.


2 kez toplu para yatırıldı ve 2.sinde 50 tl kesildi. Nerede müşteri memnuniyeti nerede çalışmak istemeniz? Adıma verilecek otomatik ödeme oda 2 tane şartmış, olmayanı nasıl verebilirim. Size para yatırıyorum. Bankanızın kredi kartı var daha ne olsun. Bunun için Adnan Bali'ye mi ulaşalım!


Anlamadığım 50 tl bankanızın daha çok mu ihtiyacı var? Hatıra binaen bankanızı tercih etmek hata, hatayı standart maille bitirmek işin kolayı. Kısmete sizinle artık çalışmayacağımı üzülerek belirtiyorum!

Filiz 63 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön