31 Ocak 2014
Yorum Yap
#2268625

İş Bankası'nın Hesap İşletim Ücreti Çok Fazla

Bu gün bir çok banka, hesap işletim ücreti havale eft ücreti almazken İş Bankası 47 TL gibi bir ücret almakta. Bu hesap işletim ücretinin fazlalığından dolayı İş Bankasını kullanmaya korkuyorum.En son bir arkadaş 190 TL para gönderdi hemen 47 TL sine ortak oldular.


Geçmişe dönük bir talebim yok fakat bu en son alınan hesap işletim ücretini geri ödemezseniz direk gidip İş Bankasıyla hem kendi hemde yakınlarımın tüm ilişkisini keseceğim.Hem havale/Eft ücreti öde hem hesap işletim ücreti öde, hemde sistemleri sürekli hata versin, olacak şey değil böyle bankacılık olmaz.

Selçuk 183 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk06 Şubat 2014

    İşbankasının hesap işletim ücreti / EFT ücretleri çok fazla hesap açtırmayı düşünen arkadaşlar altarnatif bankaları düşünsünler.

  • Selçuk06 Şubat 2014

    Banka hesap İşletim ücretini iade etmeyeceğini bildirdi bende hesap isletim ücreti almayan ve son derece kaliteli hizmet veren başka bankaları seçeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları