17 Şubat 2015

İş Bankası'nın Haksız Komisyon Kesintisi!

Trafik kazası sonucunda sigorta şirketinin İş Bankası'na yatırmış olduğu 500 TL'den 100 TL tutarında yani %20 kesinti yapılmış olup bunun karşılığında ikna edici bir sebep gösterilememiştir. İtiraz üzerine 100 TL'nin iadesinin ancak bankaya otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde mümkün olacağı ifade edilmiştir.

İş Bankası hiçbir haklı sebep göstermeden yaptığı kesintiyle beraber tüketiciye adeta şantaj yapmıştır. Bu uygulamasıdan sonra İş Bankası ile hiçbir vadeli vadesiz hesap ilişkisine girmeyeceğim gibi mevcut hesaplardaki mevduatımızı da bankadan çekme kararı almış bulunmaktayım.

Oğuz 330 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön