11 Haziran
#12097596

İş Bankası'nın Haksız Kart Parası Alması!

İş Bankası yıllık kart ücreti almaması gerekirken gereksiz ve haksız yere kart ücreti almaktadır. Bir de bu ücreti ödeme yapmamam için benimle dalga geçerek 6000 TL alışveriş yapmamı istediler. Bu büyük yanıltmanın Cumhurbaşkanımız tarafından sesimizin duyulup buna dur demesi için inceleme başlatmasını ve yardımlarını talep ediyoruz.

Numan Numan 326 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Numan14 Haziran

    İş bankasının hizmetinden memnun olmadığımı iletmek istiyorum. Aynı zaman da artık kredi kartımı İş Bankası'ndan kullanmak istemiyorum ve tavsiye etmiyorum. Müşteri memnuniyeti diye televizyonda yaptıkları reklamlara da inanmayın sadece milleti kandırmak için yapılmış bir oyun. Ödemelerim zamanında olduğu halde ve bana çok iyi müşterimiz demelerine rağmen sadece yaptıkları para kesmek. Bu para iş bankasının hakkı değildir... ?

  • İş Bankası Temsilcisi12 Haziran

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları