13 Eylül 2013

İş Bankası'nı Online Şubesi Labirent Gibi!

İş Bankası'ndan gayet memnunum . Ama yıllardır şu online şubeyi değiştirmediler gitti. Online giriş yapmak yerine kalkıp bankaya gitmek daha kolay inanın. Girişte müşteri numarası ve parola soruluyor. Oradan giriyorsunuz bu kez müşteri şifresi tek kullanımlık şifre soruluyor. Tek kullanımlık şifreyi almak için cep şifre uygulamasından bir şifre daha girerek tek kullanımlık şifrenizi oluşturuyorsunuz. Bunu sonra oraya yazıyorsunuz ve sonunda online şubeye giriş yapabildiniz.


Tamam böyle güvenlik çok iyi olabilir ama ,diğer bankaların da online şubelerini kullanıyoruz, çok hızlı ve basit bir şekilde giriş yapılabilirken , İş Bankası'nda bu işlem bir işkenceye dönüşüyor.

Yunus 66 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön