13 Mayıs 2013 #1795461

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankasının önce müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı üyelik aidatımın iadesini talep ettim.
Aidatı geri iade yapmayacaklarına dair mail attılar. Açıkcası bu beni hiç ama hiç şaşırtmadı sonuçta bu bir banka.Biz müşteriler de bize en uygun aidatsız daha az faizli daha uygun bankaları seçmede özgürüz.


İş Bankasının bana uygun bir banka olmadığını anlamış bulunuyorum. Aidatın geri iadesini talep ediyor geri iade yapılmadığı takdirde en kısa sürede borcumu bitirerek kartımı iptal edeceğim, İş Bankası üzerinden hiçbir eft havale ve kullanım gerçekleştirmeyeceğim.

Mehmet 194 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön