09 Aralık 2013

İş Bankası'ndan Kredi Kartı Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

İş Bankası'nın yıllardır müşterisiyim. Kredi kartımın taksitlerini bile aylar öncesi ödeyen bir müşteriniz olarak benden 60 TL aidat ücreti almanız çok ayıp ve yasak. Hesaplarımı kontrol ettiğinizde hep gününden önce fazla fazla yatırırım.


Diğer banka kartımdan da alındı bu ücret, bir kere itiraz ettim, yıllardır kesilmiyor. Sizden itiraz etmekten usandım artık. Bu ücreti alan banka kalmadı artık. Maximum kartıma herhangi bir borcum da kalmadı, hatta fazlası bile var bu kartı sanırım kullanmayacağım artık.


543*****73369 nolu kredi kartımın 03 Aralık 2013 tarihinde kesilen yıllık üyelik aidatı olan 60 TL’nin kredi kartıma iadesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Erol 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön